BMW X1

bmw x1 nuoma kaina

BMW X1 nuoma

Nuomos kaina: 1 para / 70 EUR

Galingumas ir sąnaudos
Galingumas kW 103 – 170
Galingumas AG 140 – 231
Degalų rūšis dyzelinas, benzinas
Vidutinės degalų sąnaudos 4,1 l/100 km
Efektyvumo klasė A, B, C
CO2 emisija 109 – 149 g/km

 

Techninė specifikacija
Durų skaičius 5
Sėdimų vietų 5
Transmisija mechaninė, automatinė
Varomieji ratai 4X4, priekiniai

Plačiau apie BMW X1

BMW X1 yra kompaktiškas prabangus krosoveris SUV, kuriame dera praktiškumas ir elegancija. Tai vienas populiariausių BMW modelių dėl daugelio priežasčių. Asmenims, norintiems patirti jaudulį vairuojant BMW X1, jo nuoma yra puikus pasirinkimas.

Išsinuomoti BMW X1 gali būti puiki patirtis tiems, kurie nori išbandyti naujausias prabangaus visureigio technologijas ir funkcijas. Pradinė nuomos kaina yra apie 50 JAV dolerių už dieną, todėl ji yra prieinama ir gali būti puikus pasirinkimas savaitgalio išvykai, verslo kelionei ar tiesiog pasivažinėjimui po miestą.

BMW X1 turi daugybę funkcijų ir parinkčių, dėl kurių išsiskiria iš kitų prabangių visureigių. Jo išorės dizainas yra ir elegantiškas, ir sportiškas, o šiuolaikiška išvaizda neabejotinai atkreips dėmesį. Interjeras taip pat prabangus – patogios sėdynės ir daug erdvės keleiviams bei kroviniams.

Po variklio dangčiu BMW X1 įrengtas 2,0 l keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi, kuris suteikia daug galios ir pagreičio. Jame taip pat sumontuota aštuonių laipsnių automatinė pavarų dėžė, užtikrinanti sklandų perjungimą ir didelį degalų naudojimo efektyvumą. BMW X1 taip pat galima įsigyti su visų varančiųjų ratų pavara, kuri užtikrina geresnę trauką ir stabilumą sudėtingomis oro sąlygomis.

BMW X1 turi daugybę pažangių saugos funkcijų, įskaitant įspėjimą apie nukrypimą iš eismo juostos, įspėjimą apie priekinį susidūrimą ir automatinį avarinį stabdymą. Jame taip pat yra galinio vaizdo kamera ir parkavimo jutikliai, padedantys vairuotojams saugiai parkuotis ir išvengti kliūčių.

BMW X1 nuoma gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti aukščiausios klasės krosoverį, neįsipareigodami įsigyti ilgam laikui. Dėl savo stiliaus, komforto ir našumo derinio BMW X1 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško prabangaus visureigio.